اخبار > ثبت نام داوطلبین رشته مدرسي معارف
 


  نسخه چاپي  ارسال به دوست


ثبت نام داوطلبین رشته مدرسي معارف


داوطلبین محترم رشته مدرسی معارف اسلامی  لازم است بعد از مطالعه شرایط لازم برای این رشته، جهت ارسال فایل اسکن مدارک و تکمیل فرم ثبت نام از طریق مراحل زیر اقدام نمایند.

ارسال مدارک به معنی مطالعه و اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی این رشته می باشد.و همچنین هیچگونه تعهدی جهت تایید داوطلب ایجاد نمی کند.

داوطلبین استحضار داشته باشند طي كردن مراحل 1 و 2 و 3 و4 برای تمام داوطلبان ضروری می باشد.(در اين خصوص استثنايي نمي باشد و اين موضوع شامل فارغ التحصيلان دانشجويان مدرسي معارف دانشگاه معارف قم و همچنين دارندگان مجوز تدريس دروس معارف از نهاد نيز مي باشد) بدیهی است افرادی که اطلاعات مورد نیاز را به طور کامل و صحیح ارسال ننمایند از پذیرش در دانشگاه ها محروم خواهند شد.

 

مرحله1: ارسال فایل اسکن مدارک (شامل مدارک تحصیلی و کارت ملی)


مرحله2: ارسال كليه مدارك مرحله اول به ايميل modaresi@nahad.ir جهت حصول اطمينان.


مرحله 3 :بعد از دریافت مدارک و بررسی در این اداره در صورتی که مدارک تکمیل باشد ،تا حداكثر 10 روزبعد پیامک تایید برای شما ارسال می گردد .در این مرحله لازم است  بعد از دریافت پیامک تایید ،داوطلبان ارشد نسبت به واریز مبلغ پنجاه هزار تومان و داوطلبان دکتری نسبت به واریز مبلغ یکصد هزار تومان از طریق سایت   epayment.nahad.ir  با شناسه واریز 121270 و با موضوع واریز: امور دانشجویان رشته مدرسی معارف اسلامی، اقدام و رسید آن را در سیستم ذخیره و نسبت به ارسال رسید از طریق   ایمیل اقدام نمایید.

 - عدم واریز مبلغ  توسط داوطلب، به منزله انصراف از ثبت نام می باشد.

- داوطلبان محترم توجه داشته باشند در صورت اشتباه هیچ گونه مبلغی مسترد نخواهد شد.


مرحله 4: بعد از دريافت پيامك گزينش به سايت http://gozinesh.nahad.ir  مراجعه و مدارك لازم را ارسال نموده منتظر تعيين زمان مصاحبه (در صورت لزوم )باشيد

توضیحات:

1. افرادی که کد عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی را برای موبایل خود فعال کرده باشند، پیامک های اطلاع رسانی این اداره را دریافت نخواهند نمود.


3. تلفن تماس: 429- 02184222464

 

١٩:٥٠ - 1395/07/28  /   شناسه خبر: ٤٩٩١٧٤  /    تعداد نمایش: 25813    

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره مدرسی معارف اسلامی می باشد
نشانی: تهران،‌خیابان انقلاب بین خیابان وصال شیرازی و خیابان قدس خیابان اسکو پلاک 15
 تلفن تماس:429-  84222464-021
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها